Wynajem długoterminowy

Wynajem długotermionowy to forma najmu szczególnie atrakcyjna dla klientów biznesowych. Jest alternatywą do leasingu, który zazwyczaj wiąże się z długoterminowym zobowiązaniem oraz większą ilością formalności. Równocześnie zawarcie umowy wynajmu długotermionowego nie wiąże się dla Klienta z koniecznością angażowania własnego kapitału.

Do niewątpliwych zalet wynajmu długoterminowego można zaliczyć to, iż w jego cenę wliczone są już główne koszty związane z posiadania floty. Są to między innymi ubezpieczenie, przeglądy i naprawy. Rozwiązanie to daje gwarancję ciągłość użytkowania samochodu w przypadku jakiejkolwiek awarii lub wypadku.
Kolejną zaletą długoterminowego wynajmu samochodów jest także stała comiesięczna stawka do opłacania za usługę. Najemca długoterminowy jest zwolniony praktycznie ze wszystkich formalności związanych z posiadaniem auta – obowiązki takie jak rejestracja i ubezpieczenie są po stronie właściciela pojazdu.

Jeżeli interesuje Cię oferta najmu długoterminowego, skontaktuj się z nami. W zależności od czasu trwania umowy zaproponujemy Państwu odpowiednio atrakcyjne warunki współpracy.